Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERINGA 100ML / SERINGI 100ML ( PENTRU IRIGATII ) TIP GUYON EUROMED
- Număr anunț
- DA40249382
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Copii Dr.Victor Gomoiu (CUI 4283759)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141310-6 · Seringi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 567 RON
- Valoare atribuită
- 567 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 09:09
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 12:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
567 RON
din 567 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro