Ofertă acceptată Cumpărare directă

alimente ABC

Număr anunț
DA40251036
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
RAITAR SRL (CUI RO774583)
Cod CPV
15131700-2 · Preparate pe baza de carne (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
789,40 RON
Valoare atribuită
789,40 RON
Data publicării
27.04.2026 10:16
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

789,40 RON

din 789,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.