Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet alimente

Număr anunț
DA40248108
Autoritate contractantă
Gradinita cu program prelungit 14 Mai Satu Mare (CUI 4038695)
Furnizor / câștigător
MACROMEX SRL (CUI RO5052558)
Cod CPV
15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.137,66 RON
Valoare atribuită
1.137,66 RON
Data publicării
25.04.2026 17:08
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 15:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.137,66 RON

din 1.137,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.