Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET FERONERIE- SERVICIUL TEHNIC-
- Număr anunț
- DA40251927
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- GENERAL COMPLEX CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39111225)
- Cod CPV
- 44316510-6 · Feronerie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.340 RON
- Valoare atribuită
- 2.340 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:50
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 13:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.340 RON
din 2.340 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro