Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hârtie copiator, accesorii de birou

Număr anunț
DA40248802
Autoritate contractantă
COMUNA SABAOANI (CUI 2613800)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30199000-0 · Articole de papetarie si alte articole din hartie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.356,61 RON
Valoare atribuită
1.356,61 RON
Data publicării
27.04.2026 08:30
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 10:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.356,61 RON

din 1.356,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.