Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pix pixuri unica folosinta cu capac corp plastic pvc pp transparent cristal ALBASTRU B4U IMP

Număr anunț
DA40247196
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PNEUMOFTIZIOLOGIE SATU MARE (CUI 3897530)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30192121-5 · Pixuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.999,96 RON
Valoare atribuită
4.999,96 RON
Data publicării
24.04.2026 14:18
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 09:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.999,96 RON

din 4.999,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.