Ofertă acceptată Cumpărare directă

NOLET 5 mg

Număr anunț
DA40256561
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
COMPANIA NATIONALA UNIFARM SA (CUI RO11653560)
Cod CPV
33622600-2 · Betablocanti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49 RON
Valoare atribuită
49 RON
Data publicării
27.04.2026 13:54
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 14:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49 RON

din 49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.