Ofertă acceptată
Cumpărare directă
DEXAMETHASONE SODIUM PHOSPHATE 8mg/2ml sol.inj. / DEXAMETAZONA
- Număr anunț
- DA40252738
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDGIDIA (CUI 4300752)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988 RON
- Valoare atribuită
- 988 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 11:22
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
988 RON
din 988 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro