Ofertă acceptată Cumpărare directă

Triplixam 5mg/1,25mg/10mg-cpr.film. x 30-Les Lab. Servier FR

Număr anunț
DA40249643
Autoritate contractantă
Spitalul General C.F. Brasov (CUI 4443280)
Furnizor / câștigător
DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
Cod CPV
33622800-4 · Medicamente pentru sistemul renin-angiotensin (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
74,88 RON
Valoare atribuită
74,88 RON
Data publicării
27.04.2026 09:20
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 09:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

74,88 RON

din 74,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.