Ofertă acceptată
Cumpărare directă
LUCRARI DE REPARATIE INSTALATIE ELECTRICA
- Număr anunț
- DA40244926
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Judeteana Tulcea (CUI 4321631)
- Furnizor / câștigător
- GRAFICONS S.R.L. (CUI RO16815680)
- Cod CPV
- 45232200-4 · Lucrari auxiliare pentru linii electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 537,19 RON
- Valoare atribuită
- 537,19 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 12:14
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 14:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
537,19 RON
din 537,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro