Ofertă acceptată Cumpărare directă

Farfurii pentru nava R/M Galati 3 si perii sarma pentru R/M Covurlui

Număr anunț
DA40231656
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "ADMINISTRATIA FLUVIALA A DUNARII DE JOS" GALATI (CUI 1644670)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
39221200-9 · Vesela de masa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
171,21 RON
Valoare atribuită
171,21 RON
Data publicării
23.04.2026 09:43
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

171,21 RON

din 171,21 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.