Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NaCl 500ml 0,9% sol. perf.,Cefuroxim750mg pulb.inj.,Acid acetils.500mg Richter,Hidrasec30,Bisotens5
- Număr anunț
- DA40255492
- Autoritate contractantă
- SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33692400-1 · Solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.012,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.012,10 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 13:13
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 14:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.012,10 RON
din 1.012,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro