Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii spălare autoturisme 2026

Număr anunț
DA40254914
Autoritate contractantă
PRIMARIA COMUNEI DELENI (CUI 4541203)
Furnizor / câștigător
MEDY SELF WASH S.R.L. (CUI RO46605507)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.845 RON
Valoare atribuită
4.845 RON
Data publicării
27.04.2026 12:49
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.845 RON

din 4.845 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.