Ofertă acceptată
Cumpărare directă
revizie tehnica chiller 2 bucati
- Număr anunț
- DA40246660
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LIA MANOLIU" (CUI RO4203890)
- Furnizor / câștigător
- Sc FRiG TOTAL GROUP S RL (CUI 13168287)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 13:40
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 10:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro