Ofertă acceptată Cumpărare directă

PUNGA ASPIRATIE UNICA FOLOSINTA 1L CU AGENT SOLIDIFICARE / GELIFICARE

Număr anunț
DA40256304
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL DOROHOI (CUI 13727320)
Furnizor / câștigător
ESOMED SOLUTION S.R.L. (CUI 37326139)
Cod CPV
39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.243,50 RON
Valoare atribuită
1.243,50 RON
Data publicării
27.04.2026 13:44
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 14:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.243,50 RON

din 1.243,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.