Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Spuma Activa Foam Maxima 23.5 kg
- Număr anunț
- DA40252114
- Autoritate contractantă
- R 14236177 Unitatea Militara 02132
- Furnizor / câștigător
- OPETH INGREDIUM S.R.L. (CUI 41028742)
- Cod CPV
- 39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.300 RON
- Valoare atribuită
- 1.300 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 10:57
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 11:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.300 RON
din 1.300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro