Ofertă acceptată
Cumpărare directă
P00095 _DSNA TIMISOARA _Coliere plastic
- Număr anunț
- DA40248063
- Autoritate contractantă
- R.A. ROMATSA - ADMINISTRATIA ROMANA A SERVICIILOR DE TRAFIC AERIAN (CUI RO1589932)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 44321000-6 · Cablu (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.237,19 RON
- Valoare atribuită
- 1.237,19 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 23:12
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.237,19 RON
din 1.237,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro