Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piafen cpr., Enap 10 mg cpr., Clorura de sodiu 0.9% 250 ml sol. perf.

Număr anunț
DA40253824
Autoritate contractantă
SPITAL ORASENESC SANGEORGIU DE PADURE (CUI 4323314)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
27.04.2026 12:04
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.