Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Documentatie racordare apa -obiectiv Proiect tip -Construire Cresa Mica
- Număr anunț
- DA40253085
- Autoritate contractantă
- Municipiul Calafat (CUI 4554424)
- Furnizor / câștigător
- EDGE PROIECT SRL (CUI 24835564)
- Cod CPV
- 71335000-5 · Studii tehnice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.100 RON
- Valoare atribuită
- 7.100 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 11:36
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 11:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.100 RON
din 7.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro