Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de montare/demontare contori

Număr anunț
DA40255267
Autoritate contractantă
SOCIETATEA CALORGAL S.R.L. GALATI (CUI RO30925017)
Furnizor / câștigător
ELECTROVAL-SOUND SRL (CUI RO14365554)
Cod CPV
50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
920 RON
Valoare atribuită
920 RON
Data publicării
27.04.2026 13:03
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 13:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

920 RON

din 920 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.