Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prestari servicii SSM

Număr anunț
DA40245275
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA (CUI 14079625)
Furnizor / câștigător
HOLOTĂ CONSTANTIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 40570876)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.500 RON
Valoare atribuită
1.500 RON
Data publicării
24.04.2026 12:28
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 14:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.500 RON

din 1.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.