Ofertă acceptată Cumpărare directă

Serviciu extern in domeniul securitatii si sanatatii in munca (SSM si situatii de urgenta (SU).

Număr anunț
DA40241199
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4674625)
Furnizor / câștigător
MAXVISION SOFTWARE SRL (CUI RO29775021)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.200 RON
Valoare atribuită
11.200 RON
Data publicării
24.04.2026 09:41
Termen limită
29.04.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.200 RON

din 11.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.