Ofertă acceptată Cumpărare directă

VARFURI GALBENE GILSON (0-200) si ALBASTRE

Număr anunț
DA40254660
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BOLINTIN VALE (CUI 4352689)
Furnizor / câștigător
KARISSMED TRADE SRL (CUI RO32813052)
Cod CPV
38437110-1 · Varfuri de pipete (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61 RON
Valoare atribuită
61 RON
Data publicării
27.04.2026 12:37
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61 RON

din 61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.