Ofertă acceptată Cumpărare directă

COADA LOPATA

Număr anunț
DA40257037
Autoritate contractantă
DIRECTIA MUNICIPAL LOCATO ROMAN (CUI 40103820)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44514000-6 · Manere de unelte si parti de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
98,75 RON
Valoare atribuită
98,75 RON
Data publicării
27.04.2026 14:14
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 15:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

98,75 RON

din 98,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.