Ofertă acceptată Cumpărare directă

LANT MOTOFIERASTRAU MS170

Număr anunț
DA40252922
Autoritate contractantă
COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
Furnizor / câștigător
MOTOUNELTE SERVICII BURIAN S.R.L. (CUI 41503336)
Cod CPV
44540000-7 · Lanturi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
210 RON
Valoare atribuită
210 RON
Data publicării
27.04.2026 11:30
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

210 RON

din 210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.