Ofertă acceptată Cumpărare directă

CEAPA ROSIE RO KG CI ROMANIA, MORCOVI RO KG CI ROMANIA, CARTOFI ALBI FR KG CI FRANTA, FILE SALAU NIL

Număr anunț
DA40260541
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
03221113-1 · Ceapa (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
183,18 RON
Valoare atribuită
183,18 RON
Data publicării
28.04.2026 08:49
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

183,18 RON

din 183,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.