Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,7% sub estimat

Carburant DSP

Număr anunț
DA40260352
Autoritate contractantă
DIRECȚIA SERVICII PUBLICE - BOTOȘANI (CUI 42516040)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI RO11201891)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.285 RON
Valoare atribuită
12.200 RON 0,7% sub estimat
Data publicării
28.04.2026 08:38
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 09:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.200 RON

din 12.285 RON estimat 0,7%

Adjudecat la 99,3% din estimat · economie 85 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.