Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de spalare mecanizata
- Număr anunț
- DA40256541
- Autoritate contractantă
- AUTORITATEA NAVALA ROMANA (CUI 11055818)
- Furnizor / câștigător
- ROCLEAN SERVICII S.R.L. (CUI 50480320)
- Cod CPV
- 90911000-6 · Servicii de curatare a locuintelor, a constructiilor si a ferestrelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.720 RON
- Valoare atribuită
- 35.720 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 13:53
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 09:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.720 RON
din 35.720 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro