Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Varf / varfuri / conuri / tips ALBE TIP BIOHIT 2-300 ul, cu retentie scazuta, DELTALAB
- Număr anunț
- DA40267668
- Autoritate contractantă
- Institutul de Diagnostic si Sanatate Animala (CUI 4316171)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.184,40 RON
- Valoare atribuită
- 1.184,40 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 13:34
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:38
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.184,40 RON
din 1.184,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro