Ofertă acceptată Cumpărare directă

MANER TELESCOPIC PT.TRAF ROSU 3M -EP3MRS

Număr anunț
DA40262676
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44514100-7 · Manere de unelte (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,05 RON
Valoare atribuită
30,05 RON
Data publicării
28.04.2026 10:19
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 10:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,05 RON

din 30,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.