Acasă · Licitații
· Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MEDII DE CULTURA, CONSUMABILE LABORATOR ANALIZE MEDICALE
- Număr anunț
- DA40260458
- Autoritate contractantă
- SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 691,58 RON
- Valoare atribuită
- 711,34 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 08:44
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 11:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
711,34 RON
din 691,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro