Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FLUCONAZOLUM / FLUCONAZOL INFOMED 2MG/ML SOL. cutie x 20 pungi din PVC prevazute cu 2 tuburi c PERF
- Număr anunț
- DA40254168
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHISOARA (CUI 4323403)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33621400-3 · Substituenti de plasma sanguina si solutii pentru perfuzii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.461,44 RON
- Valoare atribuită
- 1.461,44 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 12:17
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.461,44 RON
din 1.461,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro