Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Punga aspiratie cu gelifiere si capac antimicrobian de protectie cu supapa, filtru si sac rigid
- Număr anunț
- DA40249337
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRASOV (CUI 4384117)
- Furnizor / câștigător
- NOVOMED INTERNATIONAL SRL (CUI RO31266046)
- Cod CPV
- 33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 18.900 RON
- Valoare atribuită
- 18.900 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 09:06
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 15:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
18.900 RON
din 18.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro