Ofertă acceptată Cumpărare directă

proictor, zavor, scara, pistol vopsit role etc

Număr anunț
DA40258811
Autoritate contractantă
S.C. HORTICULTURA S.A. Timisoara (CUI 1816890)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31531000-7 · Becuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.186,89 RON
Valoare atribuită
2.186,92 RON
Data publicării
27.04.2026 15:40
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 15:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.186,92 RON

din 2.186,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.