Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE PUBLICA DE ALIMENTE
- Număr anunț
- DA40261514
- Autoritate contractantă
- Camin Batrani ''Sf. Imp. Constantin si Elena'' Iasi (CUI 4981220)
- Furnizor / câștigător
- UNICARM SRL (CUI 6531770)
- Cod CPV
- 15550000-8 · Diverse produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.610 RON
- Valoare atribuită
- 3.610 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 09:33
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.610 RON
din 3.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro