Ofertă acceptată Cumpărare directă

10X7.5G RIOBA LAPTE CAFEA, 2KG BEST ARAHIDE SARE, 0.75L BORSEC APA CARBO ST SGR, 0.75L BORSEC APA PL

Număr anunț
DA40260066
Autoritate contractantă
Unitatea Militară 01151 (CUI 50138884)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15511600-9 · Lapte condensat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,92 RON
Valoare atribuită
157,92 RON
Data publicării
28.04.2026 08:17
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,92 RON

din 157,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.