Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare instalatii electrice

Număr anunț
DA40263389
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MOARA NICA (CUI 14079625)
Furnizor / câștigător
SMART PROTECTION SOLUTIONS S.R.L. (CUI 45694824)
Cod CPV
71632000-7 · Servicii de testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.885 RON
Valoare atribuită
9.885 RON
Data publicării
28.04.2026 10:46
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 14:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.885 RON

din 9.885 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.