Ofertă acceptată Cumpărare directă

Vitamina C Arena sol. inj. 750mg 5fiole x 5ml ACIDUM ASCORBICUM

Număr anunț
DA40263199
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
FITERMAN DISTRIBUTION SRL (CUI RO27216082)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.469 RON
Valoare atribuită
2.469 RON
Data publicării
28.04.2026 10:38
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 10:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.469 RON

din 2.469 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.