Ofertă acceptată Cumpărare directă

DIVERSE ACCESORII DE TEVARIE

Număr anunț
DA40262896
Autoritate contractantă
SC. SEPSI REKREATIV SA. (CUI 35244130)
Furnizor / câștigător
"COMPACT" SRL (CUI RO14004410)
Cod CPV
44162100-4 · Accesorii de tevarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,23 RON
Valoare atribuită
142,23 RON
Data publicării
28.04.2026 10:28
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 13:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,23 RON

din 142,23 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.