Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cizme protectie (4 buc- marimea 40, 6 buc - marimea 41, 6 buc - marimea 42, 4 buc - marimea 43)

Număr anunț
DA40263772
Autoritate contractantă
PENITENCIARUL BAIA MARE (CUI RO4006707)
Furnizor / câștigător
INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
Cod CPV
18815000-5 · Cizme (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
728 RON
Valoare atribuită
728 RON
Data publicării
28.04.2026 11:01
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 15:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

728 RON

din 728 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.