Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de sortare, incarcare, transport si descarcat lemn rotund O.S. VS - DS VS
- Număr anunț
- DA40263679
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- TRANS VAN ADI S.R.L. (CUI 32088494)
- Cod CPV
- 60180000-3 · Inchiriere de vehicule de transport de marfuri cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.000 RON
- Valoare atribuită
- 36.000 RON
- Data publicării
- 28.04.2026 10:58
- Termen limită
- 03.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
36.000 RON
din 36.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro