Ofertă acceptată Cumpărare directă

carduri legitimatii si ribon aferent

Număr anunț
DA40261188
Autoritate contractantă
FEDERATIA ROMANA DE LUPTE (CUI 4204143)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI RO21310535)
Cod CPV
30197645-9 · Card pentru tiparire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.155 RON
Valoare atribuită
1.155 RON
Data publicării
28.04.2026 09:21
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 09:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.155 RON

din 1.155 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.