Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor Gaming LG UltraFine™ 32UR550K-B, 31.5", 4K (3840x2160), VA, 4ms (GtG at Faster), 60Hz, HDR
- Număr anunț
- DA40258541
- Autoritate contractantă
- Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074,37 RON
- Valoare atribuită
- 1.074,37 RON
- Data publicării
- 27.04.2026 15:22
- Termen limită
- 02.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 27.04.2026 15:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.074,37 RON
din 1.074,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro