Ofertă acceptată
Cumpărare directă
produse curatenie
- Număr anunț
- DA40247038
- Autoritate contractantă
- SCOALA PROFESIONALA FOCURI (CUI 17130544)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.697,80 RON
- Valoare atribuită
- 4.697,80 RON
- Data publicării
- 24.04.2026 14:04
- Termen limită
- 29.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 09:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.697,80 RON
din 4.697,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro