Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MONITOR LED Lenovo L24-4e, 23.8" IPS, Full HD 1920x1080, 100Hz, 4ms, VGA, HDMI, Negru (23.8" 24")
- Număr anunț
- DA40238537
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC "Sfantul Dimitrie" Targu Neamt (CUI 2614341)
- Furnizor / câștigător
- COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 319 RON
- Valoare atribuită
- 319 RON
- Data publicării
- 23.04.2026 15:15
- Termen limită
- 28.04.2026 17:00
- Data finalizării
- 28.04.2026 07:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
319 RON
din 319 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro