Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet materiale reparatii

Număr anunț
DA40229543
Autoritate contractantă
COMUNA GHERAESTI (CUI 2613729)
Furnizor / câștigător
DEC INVEST SRL (CUI 15313634)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
638,01 RON
Valoare finală
638,01 RON
Data publicării
22.04.2026 16:21
Termen limită
28.04.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.