Ofertă acceptată Cumpărare directă

Teava refulare multifunctionala cu jet reglabil tip C D13 EN 671-2 15 buc

Număr anunț
DA40261292
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
Furnizor / câștigător
ROSTING FIRE INDUSTRY SRL (CUI 32433339)
Cod CPV
44482200-4 · Hidranti de incendiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.520 RON
Valoare atribuită
2.520 RON
Data publicării
28.04.2026 09:24
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 09:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.520 RON

din 2.520 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.