Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionare usi si ferestre

Număr anunț
DA40258883
Autoritate contractantă
COMUNA SICULA (PRIMARIA) (CUI 3519046)
Furnizor / câștigător
BUNACIU TERMO S.R.L. (CUI RO47529998)
Cod CPV
44221000-5 · Ferestre, usi si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.042 RON
Valoare atribuită
17.042 RON
Data publicării
27.04.2026 15:44
Termen limită
02.05.2026 17:00
Data finalizării
27.04.2026 16:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

17.042 RON

din 17.042 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.