Ofertă acceptată Cumpărare directă

Faras plastic cu lamela din cauciuc diverse culori 1606 CN IMP

Număr anunț
DA40263635
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39224350-6 · Farase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2,68 RON
Valoare atribuită
2,68 RON
Data publicării
28.04.2026 10:55
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 11:41

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2,68 RON

din 2,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.