Ofertă acceptată Cumpărare directă

Acetilena 2.6 F50

Număr anunț
DA40258116
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE - ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA JIU (CUI RO23886365)
Furnizor / câștigător
MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI RO10547308)
Cod CPV
24321115-9 · Acetilena (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.740 RON
Valoare atribuită
1.740 RON
Data publicării
27.04.2026 15:00
Termen limită
03.05.2026 17:00
Data finalizării
28.04.2026 11:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.740 RON

din 1.740 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.